Zabiegi kwarcowe - cytrynOferujemy kwarcowy cytrynowy, które są dobrze oceniane za ich chwalebne połysk i blask. Te kwarcowe cytryny są oferowane wiodących cenach dla naszych klientów w różnych przedziałach i wzorach.

Żółty jest kojący dla oka, oferuje niezrozumiałą radość widzom. Jest symbolem radości i wesołości; Klejnot podnosi noszącego z powodu mroku i bezczynności. W wymagających sytuacjach, gdy dana osoba jest z rozczarowaniem, oferuje odpowietrznik, aby zredukować pobudzenie i nerwowość. Często ze względu na depresję czują się wyczerpani i niezdolni do przejścia na ten stan. Nie wydaje się, że ilość leku zmniejsza stan. W takich sytuacjach klejnot troszczy się o podanie zmęczonego umysłu, aby podnieść osobę do wyższego stanu psychicznego, zmniejszając tym samym niepokój.

Wielu projektantów lubi uzupełniać cytrynowy kwarc z ametystą lub przeciwstawia je czarnemu onyksowi. Ulubionym wśród artystów projektantów jest alternatywny kwarc cytrynowy z ręcznie rzeźbionymi, owalnymi karelinami. Głębokie, czerwonawo-pomarańczowe wagi karelinu przezroczyste, błyszczące żółte kwarcowe cytryny, oferujące unikalne i przytłaczające kombinacje. Akcent z koralikami lub koralami Hill Tribes o podobnych lub różnej wielkości. Ten kamień idealnie nadaje się do codziennego ubierania się ze względu na trwałość i neutralny odcień.

Carnotit jest mineralnym tlenkiem uranowo-wanadowym, K2 (UO2) 2 (V2O8) .H2O, który występuje w rejonie zachodnich Stanów Zjednoczonych jako wtórny (powierzchniowy) mineralny w skałach osadowych iw skorupach proszkowych. Jego jasna żółta kanarek może również mieszać się w pomarańczowy. Carnotite jest z pewnością zainteresowany poszukiwaczami uranu, co wskazuje, że minerały uranu są głębsze. Jest łagodnie radioaktywna, więc możesz unikać wysyłania jej do ludzi.

Większość kwarcu z cytryny, które mamy w Colored Rocks jest cięte i wypolerowane w naszym własnym obiekcie w Indiach. Kiedy badamy szorstki, jeśli ma dobrą klarowność, aby zmaksymalizować klejnot niewiarygodny blask, często dodamy wklęsłe cięcie do pawilonu. Jednakże, jak moja żona jest tak samo pasjonująca tym szlachetnym geniuszem, często prosi o to, aby większe kawałki były cięte w kostkę, aby mogła je umieścić w swoich koktajlowych pierścieniach.

Komentarze