Archiwa kwarcowe i cytrynDuży rozmiar, bardzo czysty, bardzo dobrze wycięty poduszka Natural Lemon Quartz Citrine. Doskonała jakość żółtego kwarcu, jest to świetny zakup.

Żółte złote kwarcowe złote medykery są związane z trzecią czakrą (splotem słonecznym) Osobistej Energii, a także ósmą czakrą (nad głową) świadomości Chrystusa i Złotego Raya. Złote uzdrowiciele pomagają poczuć ufność, gorliwość, szczęście i przygodę. Paler kolorów łączy się z radością i entuzjazmem. Głębsze odcienie złota są związane z przejawem pewności siebie i sukcesu w rolach przywódczych.

Czysta siarka jest najczęściej znaleziona w starych kopalniach, gdzie utlenia się piryt, pozostawiając żółte powłoki i skorupy. Siarka występuje również w dwóch naturalnych ustawieniach. Duże łożyska siarki, występujące pod ziemią w głęboko osadowych ciałach, były raz wydobywane, ale dziś siarka jest bardziej tanio dostępna jako produkt uboczny ropy naftowej. Można również znaleźć siarki wokół aktywnych wulkanów, gdzie gorące otwory zwane solfatarami odpychają parę siarki, która skrapla się w kryształach. Jego jasnożółty kolor może sięgać do bursztynu lub czerwieni z różnych zanieczyszczeń.

W odróżnieniu od mlecznego kwarcu, neonowy zielony kwarc trwa od kilku sekund do maksymalnie jednej lub dwóch minut. Dlatego musisz szybko usunąć te kamienie z upału, gdy się zmieniają. Jeśli opóźnisz, centra zmienią kolor złoty żółty. W tym momencie będziesz miał kamień trójkolorowy z zielonym centrum i czarnymi kończynami. Jeśli zajmie Ci to zbyt długo, będziesz miał trójkolorę z złotego żółtego środka.

Aby utworzyć ściśle zieloną linię produktów, na pierwszym etapie usuwania, odkręcaj obydwie końce. Trzymaj je oddzielnie. Następnie umieść wszystkie piłowane sekcje kryształów, od końca od końca, z powrotem do piekarnika. Teraz te kawałki mogą stać się zielone. Znowu podgrzewaj je do 350 ° F, więc zmiana z czarnego będzie bardziej stopniowa. Jeśli podgrzewasz je w wyższej temperaturze, jak 550 ° F, będziesz miał więcej problemów z usunięciem zielonych, zanim zmienią się na złoto.

Komentarze